Раді поділитися з вами чудовою новиною!

На платформі безкоштовних онлайн-курсів Прометеус можна записатися на курс лекцій “Як писати про ЛГБТ”, спеціально підготовлений для журналістів.

Розробляючи цей курс, автор_ки поєднали ключові правила класичної журналістики, такі як баланс думок, правдивість, неупередженість та достовірність, з базовою для європейських країн концепцією прав людини.

Промо-ролик:

Важко бути неупередженим, якщо зростаєш у середовищі, наповненому словами-кліше, словами-лайками та стереотипами – для темношкірих, для мам, для людей з інвалідністю, для етнічних спільнот або – як у нашому випадку – для геїв, лесбійок, бісексуалів і бісексуалок та трансгендерних людей.

Як професійному журналісту працювати з розпалюванням ворожнечі щодо певної меншості? Що таке ксенофобія і чому працівники ЗМІ мають бути надзвичайно чутливими до її проявів. Як розказувати про ЛГБТ, щоб не ділити українців на “своїх” та “чужих”?

Цей курс – не тільки для журналістів. Він буде корисний правозахисникам та всім, хто працює зі ЗМІ, цікавиться тематикою ЛГБТ, зацікавлені у формуванні толерантності в суспільстві.

Курс складається з 8 лекцій, після кожної студентів чекає невеликий тест на уважність,а наприкінці курсу – сертифікат. Також можна скачати pdf-версію брошури, де зібрані всі лекції.

ЗАПИС на курс вже відкрито за посиланням.

Старт лекцій – 3 липня 2017 року.

Відеолекції, завдання, форум та можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.

Курс створено на замовлення громадської організації “Інсайт” при підтримці Article 19, Великобританія.

Викладачка – Михайлина Скорик, медіа-тренер, в минулому – головна редакторка сайту podrobnosti.ua, порталу tochka.net, випускова редакторка на телеканалах “1+1”, «Business», ТРК «Україна». Закінчила Інститут журналістики КНУ імені Шевченка та Школу журналістики DFJ в Києво-Могилянській Академії. Проводила тренінги на замовлення Інтерньюс-Україна, Центр медіа-реформ, Києво-Могилянської школи журналістики. Співавтор відео-курсів “Верифікація в інтернеті” та “Соціальні медіа для журналістів”.

Авторки курсу: Таїсія Герасимова, Інна Ірискіна, Михайлина Скорик.

Рекомендуем: